Badanie i gromadzenie dowodów to złożony proces, z którym poradzi sobie tylko najlepszy prywatny detektyw z Zabrza z Agencji Detektywistycznej Modus. Ekspert posiadający niezbędną wiedzę, doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt. Jako jedyni posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie policyjne zdobyte w polskiej rzeczywistości. Ponadto, nasze mocne strony to wiedza i doświadczenie zdobyte przez naszego prywatnego detektywa podczas pracy w policji na Śląsku. Przenosimy to wszystko do świata obywatelskiego, nie dziwi nas żadna sytuacja, a każda sprawa jest dla nas osobistym i honorowym wyzwaniem.

Badanie i gromadzenie dowodów przez prywatnego detektywa

Nasz prywatny detektyw w spokoju rozmawia z każdym klientem przed przejęciem sprawy. Gdy ma dostateczny wgląd w sytuację, ocenia, czy zatrudnienie detektywa jest w ogóle rozsądnym wydatkiem. Jesteśmy z Państwem otwarci od samego początku i tego samego oczekujemy od naszych klientów. Orientacyjna cena usługi detektywistycznej ustalana jest z góry, a klient jest na bieżąco informowany o wszystkich zdarzeniach.

Naszym atutem jest również holistyczne podejście do rozwiązania problemu. Jesteśmy świadomi, że naszym zadaniem nie jest tylko zbieranie i przetwarzanie danych, które następnie przekazujemy do serwisu. To także znacznie więcej niż tylko rada. Nasz najlepszy prywatny detektyw pozostaje z Tobą nawet po rozwiązaniu sprawy. Dlatego razem odnosimy taki sukces.

MODUS Biuro Detektywistyczne, Piotr Iskierka i Jacek Płonka spółka cywilna

  • Piotr Iskierka tel. 608 044 564
  • Jacek Płonka tel. 660 633 443

Detektyw Zabrze, biuro detektywistyczne Modus

Dzwoń! Pomożemy Teraz!