Czy podejrzewasz, że twój partner, partnerka, mąż, żona zdradza Cię lub oszukuje? Albo że mąż jest uzależniony od hazard i traci pieniądze z dochodów rodziny? Prawda może być bolesna, ale życie z podejrzliwością i strachem może być jeszcze bardziej bolesne. Prywatny detektyw Modus może pomóc Ci dowiedzieć się prawdy i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nasi prywatni detektywi wykazują absolutną dyskrecję i profesjonalizm w rozwiązywaniu tak drażliwych kwestii, dostarczając jednocześnie niepodważalnych dowodów w zaistniałej sytuacji. W większości przypadków podejrzenia, że partner, mąż lub żona jest niewierny, wynikają ze zmian w jego zachowaniu. Dlatego musisz wiedzieć na pewno, czy te zmiany są niegroźne, czy też dają powody do niepokoju o wierność męża lub żony. W niektórych przypadkach możesz mieć pewność, że twój partner życiowy cię zdradza, w innych możesz się mylić i tylko domyślać i źle interpretować jego zachowanie. W obu przypadkach potrzebujesz jednak dowodów, aby się upewnić

Detektyw Bytom, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Lubliniec

Biuro detektywistyczne „Modus” działa na terenie całej Polski!

Niektóre potencjalne oznaki niewierności partnera

  • partner spędza bardzo mało czasu w domu
  • wydaje się bardzo często pracować do późna
  • zauważalne zmiany w zachowaniu podczas rozmowy telefonicznej
  • nie odbiera telefonu, gdy jesteś w pobliżu lub nie odbiera, gdy dzwonisz
  • spędza niezwykle dużo czasu przed komputerem, najczęściej na portalach społecznościowych (np. Facebook) lub kanałach komunikacyjnych (np. Messenger), a po wejściu do pokoju zmienia wyświetlacz komputera
  • nie interesuje się już intymnymi chwilami
  • ignoruje lub zachowaje postawę obojętności

To tylko niektóre z wielu objawów, które mogą sugerować że twój partner życiowy może mieć romans. Jeśli męczy Cię ta sytuacja, niepewność i podejrzenia, skontaktuj się z nami i podaj nam kilka szczegółów. Postaramy się pomóc Ci znaleźć spokój ducha, na jaki zasługujesz. Nasze usługi w zakresie dochodzeń i badań małżeńskich zapewniają wysoki poziom profesjonalizmu, dyskrecję, dopasowanie do każdego klienta i dostarczenie niezbędnych dowodów, które możesz potem wykorzystać w rozprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie.

Jakie dowody dostarczy ci prywatny detektyw?

Na koniec śledztwa prywatny detektyw, który przejmie Twoją sprawę, dostarczy Ci szczegółowy raport z dochodzenia, zawierający nagrania audio-wideo zredagowane na nośnikach optycznych (DVD, CD), zdjęcia i inne dowody istotne dla sprawy. Są to dowody, które możesz wykorzystać w sprawie rozwodowej z orzeczeniem winy.

W naszej pracy kierujemy się etyką, dyskrecją oraz rzetelnością. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie całej Polski. Każde zlecenie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu:

MODUS Biuro Detektywistyczne

  • Piotr Iskierka tel.608 044 564
  • Jacek Płonka tel.660 633 443

 

Dzwoń! Pomożemy Teraz!