Prywatny detektyw Gliwice z Agencji Modus w firmie sprawdza nadużywanie prawa pracownika do zasiłku chorobowego i zwrotu kosztów podróży. Zwolnienia lekarskie i zwrot kosztów podróży to najczęstsze nadużycia pracowników. Pracownicy podnoszą swoje wynagrodzenia, niepoprawnie przedstawiając koszty podróży. Inni przedłużają zwolnienie chorobowe z powodu pracy nierejestrowanej lub z innego powodu, nawet jeśli w rzeczywistości nie są do tego uprawnieni. Pierwsze 30 dni to koszt zwolnienia lekarskiego firmy. W ten sposób firma może zostać oszukana o kilka tysięcy złotych rocznie.

Odnotowujemy również wzrost liczby ataków cybernetycznych na duże i małe firmy na całym świecie. Jak dotąd najbardziej rozpowszechniony cyberatak na świecie w maju 2017r. Był pierwszym z serii wirusów wymuszających, które ogarnęły świat w ciągu kilku godzin. Z pewnością nie był to ostatni i radzimy sprawdzić i zaktualizować zagrożenia bezpieczeństwa informatycznego firmy oraz odświeżyć systemy bezpieczeństwa. Pomagamy przeglądać zagrożenia, przygotowywać i ustalać plany bezpieczeństwa oraz szkolić personel. W przypadku infekcji wirusem komputerowym kluczowa jest Twoja natychmiastowa reakcja, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu wraz z zespołem najlepszych ekspertów ds. Cyber bezpieczeństwa.

Zasady dotyczące spożywania alkoholu w miejscu pracy określają procedury i zasady dotyczące nadużywania alkoholu w miejscu pracy. Przed przeprowadzeniem testu na zawartość alkoholu pracownika należy zapoznać się z polityką dotyczącą spożywania alkoholu w miejscu pracy. Nasz doświadczony prywatny detektyw Zabrze doradzi, jak go odpowiednio uzupełnić. Przez badanie alkomatem pracowników jest wykonywana przez prywatnego detektywa Zabrze w miejscu pracy, za pisemną zgodą przełożonego. Następnie następuje raport i porady, jak postępować w przypadku naruszeń.

Coraz częstsze naruszenia występują również z powodu pracy pod wpływem narkotyków. Nasi doświadczeni detektywi pomogą również przygotować odpowiednie akty wewnętrzne w tym zakresie oraz dyskretnie i profesjonalnie wykonać badanie na obecność niedozwolonych substancji w organizmie pracownika. Wyniki testu będą dostępne natychmiast, na miejscu.

sprawdzanie nieuczciwej konkurencji
sprawdzanie nieuczciwej konkurencji

Nieuczciwa konkurencja

Weryfikacja przestrzegania przez pracowników zakazu konkurencji jest przeprowadzana przez prywatnego detektywa w tajemnicy. W celu uzyskania materiału dowodowego prywatny detektyw Gliwice posługuje się środkami technicznymi, przekazuje zebrany materiał dowodowy w postaci protokołu oraz w razie potrzeby doradza w dalszym postępowaniu.

MODUS Biuro Detektywistyczne s.c.

Detektyw Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Bytom

  • Piotr Iskierka tel. 608 044 564

Jeśli szukasz osoby która Ci pomoże w udowodnieniu nieuczciwej konkurencji, zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu: 608 044 564 . Konsultacja jest bezpłatna. Na co dzień obsługuje takie sprawy związane z przestępczością gospodarczą na terenie Śląska. Zabrze, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Lubliniec i miasta w okolicy to mój codzienny rejon działań dochodzeniowych.

Dzwoń! Pomożemy Teraz!