poszukiwana zabrze
poszukiwana zabrze

poszukiwana zabrze

Policja nadal poszukuje 16-letniej Darii Olejnik z Zabrza. Nastolatka ostatni raz widziana była 23 października. Od tego czasu nie skontaktowała się z rodziną. Bliscy nie tracą nadziei.

 

 

 

Policja ponawia prośbę o pomoc z odnalezieniu nastolatki. Daria wyszła z domu późnym wieczorem w poprzedni wtorek i już nie wróciła. Według informacji przekazanych przez rodzinę, dziewczyna mogła wyjechać w inny region Polski.

Zaginiona 16-latka ma około 165 cm wzrostu, długie brązowe włosy, owalną twarz i niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia 16-latka była ubrana w czarną kurtkę z kapturem i jasnoniebieskie spodnie. Miał też różowe tenisówki z białą podeszwą bez sznurówek i biały wełniany sweter.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w odnalezieniu Darii, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu – tel. kontaktowe: 32 277 92 00, 32 277 93 27, 32 277 92 69 lub z najbliższą jednostką policji – tel. 112.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *