Prywatny detektyw w firmie sprawdza nadużywanie prawa pracownika do zasiłku chorobowego i zwrotu kosztów podróży . Zwolnienia lekarskie i zwrot kosztów podróży to najczęstsze nadużycia pracowników. Pracownicy podnoszą swoje wynagrodzenia, niepoprawnie przedstawiając koszty podróży. Inni przedłużają zwolnienie chorobowe z powodu pracy nierejestrowanej lub z innego powodu, nawet jeśli w rzeczywistości nie są do tego uprawnieni. Pierwsze 30 dni to koszt zwolnienia lekarskiego firmy. W ten sposób firma może zostać oszukana o kilka tysięcy złotych rocznie.

Odnotowujemy również wzrost liczby ataków cybernetycznych na duże i małe firmy na całym świecie. Jak dotąd najbardziej rozpowszechniony cyberatak na świecie w maju 2017 r. Był pierwszym z serii wirusów wymuszających, które ogarnęły świat w ciągu kilku godzin. Z pewnością nie był to ostatni i radzimy sprawdzić i zaktualizować zagrożenia bezpieczeństwa informatycznego firmy oraz odświeżyć systemy bezpieczeństwa. Pomagamy przeglądać zagrożenia, przygotowywać i ustalać plany bezpieczeństwa oraz szkolić personel. W przypadku infekcji wirusem komputerowym kluczowa jest Twoja natychmiastowa reakcja, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu wraz z zespołem najlepszych ekspertów ds. Cyberbezpieczeństwa.

Zasady dotyczące spożywania alkoholu w miejscu pracy określają procedury i zasady dotyczące nadużywania alkoholu w miejscu pracy. Przed przeprowadzeniem testu na zawartość alkoholu pracownika należy zapoznać się z polityką dotyczącą spożywania alkoholu w miejscu pracy. Nasz doświadczony prywatny detektyw Gliwice doradzi, jak go odpowiednio uzupełnić. Przez badanie alkomatem pracowników jest wykonywana przez prywatnego detektywa Zabrze w miejscu pracy, za pisemną zgodą przełożonego. Następnie następuje raport i porady, jak postępować w przypadku naruszeń.

Coraz częstsze naruszenia występują również z powodu pracy pod wpływem narkotyków. Nasi doświadczeni detektywi pomogą również przygotować odpowiednie akty wewnętrzne w tym zakresie oraz dyskretnie i profesjonalnie wykonać badanie na obecność niedozwolonych substancji w organizmie pracownika. Wyniki testu będą dostępne natychmiast, na miejscu.

Nieuczciwa konkurencja:

Weryfikacja przestrzegania przez pracowników zakazu konkurencji jest przeprowadzana przez prywatnego detektywa Bytom w tajemnicy. W celu uzyskania materiału dowodowego prywatny detektyw Gliwice posługuje się środkami technicznymi, przekazuje zebrany materiał dowodowy w postaci protokołu oraz w razie potrzeby doradza w dalszym postępowaniu.

Call Now ButtonDzwoń! Pomożemy Teraz!