Nastały takie czasy że cudzołóstwo stało się codziennością współczesnego życia. Sukces programów telewizyjnych o zdradach mężów i żon potwierdza, że ​​mamy obsesję na punkcie tego, co dzieje się za drzwiami hotelu.

Nasza firma detektywistyczna niemal każdego dnia ma za zadanie zdemaskować cudzołożników. W swojej pracy podróżujemy po całym kraju, zakradamy się po korytarzy wątpliwych hoteli. Wszystko aby ujawnić brzydką prawdę o zdradach mężów i żon naszych klientów.

Co to jest niewierność małżonków?


To zależy od każdego klienta indywidualnie. Czasami musimy udowodnić prostą intymność z drugą osobą: trzymają się za ręce, całują. Ale niektórzy partnerzy posuwają się nawet do prowadzenia podwójnego życia. Mieliśmy klienta, który przebywał z żoną od poniedziałku do piątku, ale w weekendy był zawsze poza domem. Moja klientka dowiedziała się dopiero po jego śmierci, że miał romans pozamałżeński; po pogrzebie zauważyła na grobie wieniec „od Żony Doroty i dzieci”, na którym było napisane: „Moja miłość do Ciebie będzie trwać wiecznie”. Klientka zgłosiła się do nas i poprosiła, żebyśmy się dowiedzieli, co to u diabła za żart. Sprawdziliśmy męża, rozmawiałem z jego przyjaciółmi, śledziliśmy ślady jego samochodu, wyciskaliśmy informacje skąd się dało. Trwało to miesiąc, ale odkryłem, że od piątku wieczorem do poniedziałku rano mieszkał z inną kobietą. Mieli też razem dzieci. To trwało ponad 16 lat. Gdyby klienta wcześniej się zorientowała, nasza agencja dostarczyła by dowody zdrady, które były by niezbitym dowodem w sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie.

Samemu szukać dowodów zdrady czy wynająć detektywa?

To zależy od konkretnej osoby. Niektórzy ludzie nie powinni samodzielnie szukać oznak niewierności. Niektórzy uważają wszystko za podejrzane. Cechy charakteru, osobliwości osobowości lub wcześniejsze doświadczenia, jak niektórzy ludzie postrzegają każdą najmniejszą rzecz jako oznakę niewierności, nawet jeśli nie ma zdrady. Zamiast wyciągać pochopne wnioski lub niesłusznie oskarżać partnera o oszustwo, tym ludziom lepiej byłoby zatrudnić prywatnego detektywa.

Niektóre potencjalne oznaki niewierności:

– mąż lub żona spędza bardzo mało czasu w domu;
– wydaje się bardzo często pracować do późna;
– zauważać można zmiany w zachowaniu podczas rozmowy telefonicznej;
– nie odbiera telefonu gdy jesteś w pobliżu lub nie odbiera gdy Ty dzwonisz;
– spędza niezwykle dużo czasu przed komputerem, zwykle w sieciach społecznościowych lub kanałach komunikacyjnych i zmienia ekran komputera po Twoim wejściu do pokoju;
– nie wykazuje już zainteresowania sexem;

Dochodzenia przedmałżeńskie / narzeczonych

Od paru lat można zobaczyć trend, w którym partnerzy chcą sprawdzić swoich przyszłych małżonków.

Czy naprawdę znasz osobę, która będzie Twoim partnerem życiowym? – Powinieneś / Powinnaś!
Profesjonalizm, zasoby i doświadczenie prywatnych detektywów mogą pomóc w znalezieniu odpowiedzi na to czasem bardzo trudne pytanie pytanie.

Specjalizujemy się w badaniu przeszłości i teraźniejszości osoby, co może pomóc w podjęciu właściwej decyzji, gdy wchodzisz / chcesz podjąć decydujący krok w związek małżeński.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz danych o przeszłości danej osoby, wykształcenia, o którym twierdzi, że ma, czy też chcesz udokumentować jej bieżące działania, prywatny detektyw może udzielić Ci odpowiedzi, których potrzebujesz.

Call Now ButtonDzwoń! Pomożemy Teraz!