MODUS

Biuro Detektywistyczne
Podstawą naszych działań jest zebranie materiału dowodowego w postaci dokumentacji fotograficznej, filmowej, jak również wszelkich danych dotyczących osób i firm będących w zainteresowaniu klienta. Przygotowany przez nas materiał będzie stanowił wartościowy dowód dla podmiotu zlecającego przed zawarciem umowy z kontrahentem lub nowym pracownikiem.

Każde powierzone nam zlecenie ma indywidualny charakter. Różni się nie tylko stopniem trudności, ale także czasem wymaganym w jego rzetelnej realizacji. Dlatego też cena ustalana jest każdorazowo indywidualnie z klientem. Wszelkie dodatkowe koszty wynikłe w czasie realizacji zlecenia na bieżąco uzgadniane są ze zlecającym i wymagają jego akceptacji.

Weryfikacja CV i zwolnień L4 pracowników
W celu uniknięcia zatrudnienia niewłaściwej osoby zweryfikujemy dane zawarte w CV , jak również sprawdzimy czy twój pracownik wykorzystuje okres pobytu na zwolnieniu lekarskim na leczenie lub też do innych celów.
Ustalenie majątku dłużnika
W wyniku obserwacji detektywistycznej jesteśmy w stanie zdobyć informacje dotyczące posiadanych ruchomości i nieruchomości dłużnika.
Ustalenie miejsca działalności kontrahentów
Weryfikujemy miejsca prowadzenia i zarejestrowania działalności firm , które z Tobą współpracują . Sprawdzamy numery REGON, NIP, KRS, jak również wpisy do rejestru dłużników.
Monitoring GPS
Oferujemy wynajem profesjonalnych urządzeń GPS, które umożliwią Ci monitoring samochodu, przesyłki czy osoby bedącej w Twoim zainteresowaniu.
Wywiad gospodarczy
Uzyskujemy informacje dotyczące firm oraz ich właścicieli , ich sytuacji prawnej, kadrowej, handlowej i ekonomicznej.

Zajmujemy się takimi zagadnieniami jak:

Licencjonowany detektyw, biura detektywistyczne, Agencja Detektywistyczna, usługi detektywistyczne, Informatyka śledcza, Badania wariograficzne, detektyw, biuro detektywistyczne, prywatny detektyw, usługi detektywistyczne, prywatne biuro detektywistyczne, wykrywanie podsłuchów, zdrada, informatyka śledcza, poszukiwanie osób, wywiad gospodarczy.

Dotychczas udało nam się uzyskać usatysfakcjonowanych klientów w okolicach miast:

Lubliniec, Piekary Śląskie, Białystok,Bydgoszcz,Gdańsk,Gorzów Wielkopolski,Katowice, Tarnowskie Góry,Gliwice,Bytom, Zabrze, Ruda Śląska,Knurów,Dąbrowa Górnicza,Zielona Góra,Chorzów,Będzin,Polkowice,Gdynia,Sopot,Kielce,Kraków,Lublin,Łódź,Olsztyn,Opole,Poznań,Rzeszów,Szczecin,Toruń,Warszawa,Wrocław,Zielona Góra

Call Now ButtonDzwoń! Pomożemy Teraz!