Zatrudnienie prywatnego detektywa jest tańsze niż niepowodzenie egzekucji dłużnika Wynajęcie prywatnego detektywa Gliwice, który znajdzie dla Ciebie własność dłużnika, to dobra decyzja. Jako wierzyciel z pewnością odzyskasz przynajmniej część środków, które dłużnik jest ci winien. W większości przypadków komornicy są bardzo nieskuteczni w poszukiwaniu nieruchomości. W związku z długotrwałym i nieskutecznym poszukiwaniem mienia roszczenie może ulec przedawnieniu. Często zdarza się, że dłużnik ma wystarczająco dużo czasu, aby ukryć siebie i swój majątek. Proponowane procedury windykacyjne pozwalają mu w rzeczywistości coraz skuteczniej unikać windykacji należności. Dlatego kluczowe znaczenie ma zatrudnienie detektywa Bytom w przypadku długotrwałego lub niejasnego postępowania egzekucyjnego. Osobisty śledczy Zabrze zidentyfikuje majątek dłużnika podczas dochodzenia i zaproponuje dalsze procedury skutecznej windykacji.

Agencja detektywistyczna Modus

Prywatny detektyw Gliwice może również stwierdzić, że dłużnik w rzeczywistości nie posiada wystarczającego majątku, aby spłacić dług. Nawet w tym przypadku zatrudnienie detektywa jest znacznie tańszą decyzją niż zaniechanie kontynuowania postępowania egzekucyjnego na drodze sądowej. W takim przypadku dług pozostanie niespłacony, ale wierzyciel nadal będzie musiał pokryć wszystkie koszty postępowania sądowego i komornika. Na podstawie dokumentu urzędowego egzekucji (orzeczenie sądu, akt notarialny, dokument urzędowy ), z którego wynika dług oraz ważne upoważnienie klienta, śledczy z Gliwic, Dąbrowy Górniczej może przeprowadzić osobistą rozmowę z dłużnikiem i zasięgnąć informacji o jego majątku.

Poszukiwanie środków finansowych dłużników
Poszukiwanie środków finansowych dłużników

Zgodnie z ustawą o działalności detektywistycznej może również pozyskiwać wszelkie niezbędne dane z publicznie dostępnych źródeł, z baz danych określonych osób lub danych z akt. Śledczy z ważną licencją może również skorzystać z określonych środków technicznych, dla których posiadamy dla nich Detektywi Zabrze oraz wszystkich niezbędnych zezwoleń. Agent śledczy z Modus nie zajmuje się windykacją. Jego zadaniem jest odnalezienie wszelkich ukrytych aktywów dłużnika, które komornik może objąć windykacją.

Podobne zagadnienia: Minimalna kwota windykacji, Postępowanie windykacyjne etapy, Prawo windykacyjne przepisy, Windykacja długów prywatnych, Procedura windykacyjna wzór, Windykacja należności w praktyce.

Jesteśmy upoważnieni do zapytań o:

  • Dane osobowe dłużnika (pobyt stały, czasowy i faktyczny, numer podatkowy)
  • Zatrudnienie dłużnika (czy zatrudniony i gdzie)
  • Własność pojazdu osobistego (numer rejestracyjny pojazdu, marka i typ pojazdu)
  • Własność nieruchomości w kraju i za granicą
  • Konta osobiste w kraju i za granicą
  • Aktywa finansowe (papiery wartościowe)
  • Własność lub współwłasność w firmach w kraju i za granicą
  • Inne zapytania dotyczące dłużnika (spadek, przyszły majątek, własność statków, samolotów)

MODUS Biuro Detektywistyczne, Piotr Iskierka i Jacek Płonka spółka cywilna

  • Piotr Iskierka tel. 608 044 564
  • Jacek Płonka tel. 660 633 443

Detektyw Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry

Zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu: 608 044 564 . Konsultacja jest bezpłatna. Na co dzień obsługuje takie sprawy na terenie Śląska. Zabrze, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Lubliniec i miasta w okolicy to mój codzienny rejon działań dochodzeniowych.

Dzwoń! Pomożemy Teraz!